середа, 10 квітня 2013 р.

Квіти сонця


Село Іванівка мальовниче село. У ньому живуть дуже гарні люди. До  території сільської ради відносяться 7 населених пунктів. Є багато фермерських господарств як великих так і малих.Господарства спеціалізуються на вирощуванні зернових культур і в особливості соняшнику
 
Легенди про соняшник          

Соняшник - одне із самих сонячних рослин на землі. Соняшники висвітлюють нас своїм світлом і теплом.
Легенда про соняшник
У ті дні, коли магія мала силу, а світ був молодий, природа була мінливою. Древнє чаклунство було надмірним для людської душі, і люди тільки спостерігали, як усе навкруги міняється під дією чаклунських чар.
Соняшник, згідно з грецькими легендами, не завжди ріс на землі і з'явився завдяки водяній німфі на ім'я Клітія. Одного разу Клітію викинуло хвилею з прохолодних глибин моря на піщаний берег. Русалка, здивована яскравим світлом, немов зачарована спостерігала за золотою кулею, яка переміщалася по небу. Через деякий час зовнішність німфи стала мінятися. Клития виявилася прикованою до місця, коли її русалочий хвіст пішов в глиб піску. Срібне волосся згорталося в пелюстки навколо обличчя, з рук виростало зелене листя.
Через дев'ять днів свого перебування на землі, Клітія повністю перетворилася на квітку сонця. Відтоді і донині, соняшник завжди наслідує рух золотого сонячного диска, обертаючись в його сторону.

Немає коментарів:

Дописати коментар